HomeContact

Łącznie użytkowników: 117,381
Najnowszy użytkownik: iawiojycj

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?
Czy podoba Ci się nowy wygląd strony

100% [3 głosów]

0% [0 głosów]

Może być
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 3
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 30.03.12
Powitanie

Wyniki X Turnieju Drużyn OSP w Piłce Nożnej w Goryszewie w dniu 7-8 lipca 2012r.

Do udziału w X Turnieju Piłki Nożnej OSP zgłosiło sie osiem drużyn strażackich, które w wyniku losowania podzielono na dwie grupy rozgrywkowe.
Grupę A stanowiły drużyny OSP Procyń, Wylatowo, Niestronno, Padniewo grupę B Osp Goryszewo, Gębice, Kwieciszewo, Zbytowo.
Po pierwszym dniu rozgrywek do półfinału przeszły drużyny Osp Wylatowo i Osp Gębice z grupy A oraz Osp Kwieciszewo i OSP Gębice z grupy B.

W półfinale spotkały się drużyny OSP Wylatowo i OSP Gebice wynik 0:4 i pierwszym finalistą zostało OSP Gębice. Drugi półfinał rozegrany został pomiedzy Osp Kwieciszwo i Osp Padniewo tutaj lepsi okazali sie strażacy z Padniewa wynik 0:1.

Mecz o trzecie miejsce został rozegrany pomiedzy OSP Kwieciszewo i Osp Wylatowo, druhowie z Kwieciszewa zajęli trzecie miejsce turnieju wygrywając 4:0.

W finale spotkały się druzyny Osp Gębice i OSP Padniewo cały mecz był wyrównany i zacięty jednak druhowie z Gębic zdobywając bramkę w drugiej połowie meczu utrzymali wynik do końca i zastali mistrzami X turnieju.
Królem strzelców został Szymon Moszkowicz z OSP Kwieciszewo zdobywając dziewięć bramek a najlepszym bramkarzem został wybrany Maciej Lewandowski z OSP Padniewo.
Puchary i nagrody wręczali Prezes Zarządu Oddziału MG Z OSP RP w Mogilnie Ryszard Strzelecki, przedstawiciel PSP w Mogilnie asp. Piotr Górny,prezes OSP Goryszewo Kazimierz Lewicki, proboszcz parafii z Kwieciszewa ksiądz Krzysztof Prus.
Ponadto wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały pamiątkowe statuetki.

Organizatorem turnieju był Zarząd OSP Goryszewo.
leszczynski dnia July 13 2012
13 komentarze · 6389 czytań ·Drukuj